Prisijungti prie paskyros
El. pašto adresas


Slaptažodis:

Pamiršau slaptažodį

PrisijungtiRegistruotis
Mūsų partneriai

Daugiafunkcinis įrenginys LAVOR MULTIPER 4

Daugiafunkcinis įrenginys LAVOR MULTIPER 4
Daugiafunkcinis įrenginys LAVOR MULTIPER 4 Daugiafunkcinis įrenginys LAVOR MULTIPER 4 Daugiafunkcinis įrenginys LAVOR MULTIPER 4 Daugiafunkcinis įrenginys LAVOR MULTIPER 4 Daugiafunkcinis įrenginys LAVOR MULTIPER 4 Daugiafunkcinis įrenginys LAVOR MULTIPER 4
Gamintojas: Lavor
Modelis: 8.203.0015
Apdovanojimo taškai: 0
Prieinamumas: Sandėlyje
Kaina: 489.00€  
Be PVM: 404.13€  

LAVOR Multiper 4 - itin inovatyvus gaminys, kurio pagalba galima iš karto atlikti net keturis veiksmus: naudodami LAVOR Multiper 4 galite valyti garais ir tuo pat metu siurbti bet kokį paviršių. Taip pat jį galite naudoti kaip įprastą sauso ir drėgno valymo dulkių siurblį arba dulkių siurblį su aukšto slėgio plovimo funkcija, skirtą kilimams, kiliminei dangai, sofoms ir foteliams valyti.

Įjungtas LAVOR Multiper 4 vos po poros minučių bus paruoštas valyti 135 °C temperatūros garais. Jis visiškai autonomiškas, nes vyksta nuolatinis papildymas – įrenginys papildomas kas kartą, kai užsidega atitinkama lemputė. Be to, šis įrenginys yra labai praktiškas, nes švaraus vandens talpykla yra skysčių surinkimo talpyklos išorėje.

LAVOR Multiper 4 tiekiamas su profesionaliam naudojimui skirtais priedais, yra ypač efektyvus ir ergonomiško dizaino. Prie jo galima prijungti profesionaliam naudojimui skirtą LAVOR lygintuvą  (pasirenkamas papildomai).

Įrenginiui suteikiama 24 mėn. gamintojo garantija.

https://www.youtube.com/watch?v=YC7rzcXBJj4

 

Clockspeed
Galia 1400 W
Slėgis garų - 3 bar
Svoris 10 kg
Temperatūra 135 °C

Parašykite atsiliepimą

Jūsų vardas:


Jūsų atsiliepimas: Pastaba: HTML nesiverčia!

Įvertinimas: Blogas            Geras

Į žemiau esantį laukelį įveskite patikros kodą:© UAB "Vilvita" 2007-2024
Visos teisės saugomos